EVYAPAN DEMİR © 2018

info@evyapan.com.tr

Telefon :+90 342 241 52 33

Adres: Aydınlar Mh. 03041 Nolu Cd. No:12 Şehitkamil /GAZİANTEP

DEMİR ÇELİK SANAYİ

TARİHÇE

 

Firmamız  1979 yılında Metin EVYAPAN tarafından Evyapan Ticaret adı altında eski fındıklı garajında ilk faaliyetine başlamıştır. Yakın zamanda hızla büyüme gösteren Evyapan Ticaret kapasitesinin büyümesi nedeniyle ticaret hayatında yeni tüzel kişilik kazanarak Evyapan Demir Sanayi ve İnşaat Ticaret Ltd. Şti. ünvanı adı altında hizmet vermeye emin adımlarla devam etmektedir. Faaliyetine ilk başladığı zamandan kısa bir süre sonra sektördeki güçlü rakiplere rağmen bölgenin en çok tercih edilen firması haline gelmiştir.

HAKKIMIZDA 

Fİrmamız 1979 yılında Metin EVYAPAN  tarafından Evyapan Ticaret adı altında Gazhane Sitesi Bülbülzade Sokak No:1 de ilk faaliyetine başlamıştır. Yakın zamanda hızla büyüme gösteren Evyapan Ticaret kapasitesinin büyümesi nedeniyle ticaret hayatında yeni tüzel kişilik kazanarak Evyapan Demir Sanayi İnşaat ve Ticaret Ltd. Şti. ünvanı adı altında hizmet vermeye emin adımlarla devam etmektedir. Faaliyetine ilk başladığı günden kısa bir süre sonra sektördeki güçlü rakiplere rağmen bölgenin en çok tercih edilen firması haline gelmiştir. Evyapan Demir Sanayi yassı ve uzun hadde mamullerinin yurtiçi, yurtdışı satış ve pazarlamasında faaliyet göstermektedir.  Firmamız köklü geçimişinde aldığı birikimi günümüze ve yarınlara taşımaya özen göstermiştir ve göstermeye devam edecektir.  Kaliteye ve kurumsallaşmaya verdiği önemle sektörün önde gelen kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

Kapasitesi hızla büyümeye devam eden Evyapan Demir Sanayi İnşaat ve Ticaret Ltd. Şti. yeni ünvanıyla birlikte Göllüce mevkiindeki 10000 m2 kapalı 5000 m2 açık alana sahip yeni fabrikasını kurmuştur. Fabrikanın yanı sıra Aydınlar mevkiinde yer alan 8000 m2 kapalı 2000 m2 açık alana sahip depomuzda siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Güçlenen iş hacminin yanı sıra lojistikte de güven ve memnuniyeti ön planda tutmuştur. Firmamız sadece ülkemize hizmet vermekle kalmayıp, ithalat ve ihracat bakımından da tüm dünyada demir çelik sektöründe önemli başarılara imza atmış ve haklı bir saygınlığa ulaşmıştır. Firmamız Kurulduğu ilk günden beri "Her zaman daha ileriye her zaman daha iyiye"  felsefesini benimseyerek bugüne gelmiştir.

MİSYON

 

 

Firmamız kurulduğu ilk günden itibaren müşteri ihtiyaç ve memnuniyetine odaklı, global pazarda rekabet edebilen, dünyaya açık bir kuruluş olma özelliğini pekiştirerek sürdürmeyi hedeflemektedir.  Hizmet kalitesini ön planda tutan, yenilikleri esas alan, dünya piyasalarını yakından takip eden bakış açısıyla demir-çelik sektöründe lider firmalar arasında yer almaktadır.

VİZYON

 

 

Profesyonel idari personeli, Tecrübeli çalışanları, yenilikçi ve gelişmiş teknolojisi ile faaliyetini sürdürmektedir. Çevreyle barışçıl, toplumsal sorumluluk sahibi olan, daima büyümeyi hedefleyen ve dünya şirketleri arasına girmeyi amaç bilmektedir.